RU UA

ГАРАНТ ЭКОНОМИИ ВАШЕГО
ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ

Как облагается полученная возвратная финансовая помощь

1390318682 5240Згідно з підпунктом 14.1.257 статті 14 Податкового кодексу України поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Розглянемо порядок оподаткування поворотної фінансової допомоги.

Подробнее...

Для відмови в реєстрації РРО існує низка підстав

Якщо відмовляють в реєстрації РРО, які підстави для цього мають бути?

Подробнее...

У покупця при отриманні бонусів від продавця виникають податкові зобов’язання з ПДВ

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операція з надання продавцем винагороди (бонусу) покупцю у зв’язку з досягненням таким покупцем певних обсягів постачання товарів, придбаних у такого продавця?

Подробнее...

У разі використання праці найманих працівників ставка для єдиноплатників ІІ, ІІІ та V груп не збільшується

Чи збільшується ставка єдиного податку для ФОП платників ЄП другої, третьої та п’ятої груп у разі використання ними праці найманих працівників?

Подробнее...

Позитивні та від'ємні курсові різниці в декларації з прибутку не згортаються

Як у податковій декларації з податку на прибуток підприємства відображаються результати перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти, якщо виникають як позитивне значення, так і від’ємне значення курсових різниць?

Подробнее...

За неподання декларації про доходи - штраф від 51 до 136 гривень

Якщо не подавати декларацію до 1 травня та не сплачувати ПДФО до 1 серпня?

Подробнее...

Реквізити заголовної частини податкової накладної вирівнюються по правій межі поля

По какому краю в налоговой накладной должны равняться: название, адрес контрагента, форма договора и форма рассчетов? И как правильно: "Оплата з поточного рахунка" или "рахунку"? Ведь в Приказе Миндоходов сказано только о числовых значениях.

Подробнее...

В декларации по прибыли рекламные услуги отражаются в строке 06.2

Предприятие-резидент оплачивает услуги нерезидентам за распостранение рекламы как на теретории нерезедента так и на теретории резидента. В каких случаях необходимо уплачивать налог на прибыль в размере 20% от сумы оплаты ? И как данная уплата отображается в декларации на прибыль?

Подробнее...

Відображаємо в бухобліку збір до пенсійного фонду

Як відомо з квітня місяця 2014 року при купівлі валюти підприємство має сплачувати збір до пенсійного фонду. Податковим агентом в даній ситуації виступає банк. Як правильно відобразити в бухобліку суму, що сплачена до пенсійного фонду?

Подробнее...

Декларація про доходи: коли можна не подавати?

У яких випадках не подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи?

Подробнее...

Фізособа, яка здійснює внесок в статкапітал юрособи, подає декларацію за місцем обліку

Який порядок подання ФО (в т.ч. нерезидентом), яка здійснюватиме внесок до статутного фонду ЮО, декларації про майновий стан та доходи для підтвердження свого майнового статусу?

Подробнее...

Остаточний розрахунок ПДФО за звітний рік здійснюється згідно з даними, зазначеними в річній декларації

Чи повинна сплачувати ФОП авансові платежі, якщо вона у наступному році не планує здійснювати діяльність?

Подробнее...

Виграли суд з митницею: як відобразити результати

Як відобразити виграш суду з митницею в обліку, якщо протягом трьох років підприємство відносило на вартість товару митний збір, а сплачений на митниці ПДВ — до складу податкового кредиту?

Подробнее...

Самостійно нараховувати та сплачувати штрафи не можна

Чи має право суб'єкт господарювання самостійно нарахувати та сплатити штрафні санкції за несвоєчасну сплату податкових (грошових) зобов’язань?

Подробнее...

Рассчитываем курсовые разницы в налоговом учете

Как отразить курсовые разницы в годовой декларации по прибыли?

Подробнее...

Отсчет сроков давности начинается с даты, когда предприятие узнает о том, что его права нарушены

Какой срок давности подотчетных сумм?

Подробнее...

Лікарняні оплачуються за робочі дні, встановлені графіком

Предприятие не работает, людей вызывают, когда надо. Человек принес больничное. Сколько дней ставить больничных?

Подробнее...

Особами, відповідальними за процент сплати податку до бюджету, є спадкоємці

Хто повинен сплатити податок при отриманні у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав?

Подробнее...

Юрособа, яка бажає сплачувати ЄСВ за основним місцем обліку, може внести до реєстру запис про переведення

Який порядок обліку платника ЄСВ у разі якщо юрособа або самозайнята особа, яка зареєстрована на території АР Крим або м. Севастополя, але має основним місцем обліку як платника податків контролюючий орган в області або м. Києві виявила бажання сплачувати ЄСВ в контролюючому органі за таким основним місцем обліку?

 

Відповідно до листа Міністерства доходів і зборів України від 24 березня 2014 року № 6725/7/99-99-18-02-01-17 у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства юстиції України від 14 березня 2014 року № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місце проживання фізичних осіб - підприємців», з метою забезпечення сплати та адміністрування податків та єдиного внеску, прав та обов’язків платників в умовах дестабілізації ситуації в Автономній Республиці Крим та місті Севастополі:

у разі якщо юридична особа або самозайнята особа, яка зареєстрована на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, але має основним місцем обліку як платника податків контролюючий орган в області або місті Києві (стан «36», «30»), виявила бажання сплачувати єдиний внесок в контролюючому органі за таким основним місцем обліку, то на підставі заяви за формою № 1-ЄСВ з позначкою «Зміни» та шляхом відміни повідомлення за формою № 11-ОПП контролюючий орган в області або місті Києві може внести до реєстру страхувальників запис про переведення на облік платника єдиного внеску до такого контролюючого органу.

Источник: dtkt.ua

Для отримання довідки за інший період - подайте декларацію з позначкою «довідково»

Як отримати довідку платникам єдиного податку?

 

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що для отримання довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) звітний період, фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку необхідно подати декларацію з позначкою"довідково".

При цьому у полі "місяць" рядка 2 розділу І "Загальні відомості" декларації через тире проставляється арабськими цифрами порядковий номер першого та останнього місяця (включно), за який подається така декларація, а у полі "рік" арабськими цифрами зазначається рік.

Зауважимо, що така декларація не є підставою для нарахування або сплати податкового зобов’язання.

Проте, це не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) звітного періоду.

Складення звітності платниками єдиного податку визначено статтею 296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ (із змінами та доповненнями).

Источник: dtkt.ua

Войти

Календарь

Июль 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3