Згідно з підпунктом 14.1.257 статті 14 Податкового кодексу України поворотна фінансова допомога - це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Розглянемо порядок оподаткування поворотної фінансової допомоги.
Якщо відмовляють в реєстрації РРО, які підстави для цього мають бути?
Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операція з надання продавцем винагороди (бонусу) покупцю у зв’язку з досягненням таким покупцем певних обсягів постачання товарів, придбаних у такого продавця?
Чи збільшується ставка єдиного податку для ФОП платників ЄП другої, третьої та п’ятої груп у разі використання ними праці найманих працівників?
Як у податковій декларації з податку на прибуток підприємства відображаються результати перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти, якщо виникають як позитивне значення, так і від’ємне значення курсових різниць?
Якщо не подавати декларацію до 1 травня та не сплачувати ПДФО до 1 серпня?
По какому краю в налоговой накладной должны равняться: название, адрес контрагента, форма договора и форма рассчетов? И как правильно: "Оплата з поточного рахунка" или "рахунку"? Ведь в Приказе Миндоходов сказано только о числовых значениях.
Предприятие-резидент оплачивает услуги нерезидентам за распостранение рекламы как на теретории нерезедента так и на теретории резидента. В каких случаях необходимо уплачивать налог на прибыль в размере 20% от сумы оплаты ? И как данная уплата отображается в декларации на прибыль?
Як відомо з квітня місяця 2014 року при купівлі валюти підприємство має сплачувати збір до пенсійного фонду. Податковим агентом в даній ситуації виступає банк. Як правильно відобразити в бухобліку суму, що сплачена до пенсійного фонду?
Відповідно до листа Міністерства доходів і зборів України від 24 березня 2014 року № 6725/7/99-99-18-02-01-17 у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства юстиції України від 14 березня 2014 року № 525/5 «Про проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місце проживання фізичних осіб - підприємців», з метою забезпечення сплати та адміністрування податків та єдиного внеску, прав та обов’язків платників в умовах дестабілізації ситуації в Автономній Республиці Крим та місті Севастополі:
у разі якщо юридична особа або самозайнята особа, яка зареєстрована на території Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, але має основним місцем обліку як платника податків контролюючий орган в області або місті Києві (стан «36», «30»), виявила бажання сплачувати єдиний внесок в контролюючому органі за таким основним місцем обліку, то на підставі заяви за формою № 1-ЄСВ з позначкою «Зміни» та шляхом відміни повідомлення за формою № 11-ОПП контролюючий орган в області або місті Києві може внести до реєстру страхувальників запис про переведення на облік платника єдиного внеску до такого контролюючого органу.
Источник: dtkt.ua
Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що для отримання довідки про доходи за інший, ніж квартальний (річний) звітний період, фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку необхідно подати декларацію з позначкою"довідково".
При цьому у полі "місяць" рядка 2 розділу І "Загальні відомості" декларації через тире проставляється арабськими цифрами порядковий номер першого та останнього місяця (включно), за який подається така декларація, а у полі "рік" арабськими цифрами зазначається рік.
Зауважимо, що така декларація не є підставою для нарахування або сплати податкового зобов’язання.
Проте, це не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) звітного періоду.
Складення звітності платниками єдиного податку визначено статтею 296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VІ (із змінами та доповненнями).
Источник: dtkt.ua