ГАРАНТ ЭКОНОМИИ ВАШЕГО
ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ

Создание рабочих мест позволяет предпринимателям возвращать половину уплаченного ЕСВ

rabotnikiМихаил Бродский поддержал проект постановления, которым совершенствуется механизм стимулирования работодателей к созданию новых рабочих мест

Ініціатором змін до чинного Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних виплат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, є Мінсоцполітики.

Нагадаємо, свого часу, Голова Держпідприємництва підтримав фундаментальну необхідність у створенні такого Порядку.

Так, відповідно до діючого Порядку, підприємець, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних громадян шляхом укладення трудового договору і протягом 12 календарних місяців щомісяця здійснює виплату їм зарплати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати, протягом першого року зможе щомісяця отримувати компенсацію у розмірі 50 % суми нарахованого страхового внеску.

Проектом Порядку, серед іншого:

- визначено умови створення робочого місця;

- наведено формулу розрахунку компенсації єдиного внеску, за допомогою якої суб’єкт господарювання може самостійно розрахувати розмір такої компенсації;

- деталізовано умови, за яких роботодавець втрачає право на отримання компенсації, а також порядок подачі документів до органів Пенсійного фонду України для отримання компенсації.

За повідомленням розробника, підставою для внесення таких змін є низька поінформованість підприємців щодо можливості скористатися правом на компенсацію за новостворені робочі місця.

За даними Пенсійного фонду України, на сьогодні, 5315 роботодавців відповідають вимогам, встановленим законодавством для виплати зазначеної компенсації, проте лише 23 надали до органу відповідні довідки щодо виконання вимог по 151 працівнику.

Источник: Дебет-Кредит


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти
Регистрация

Календарь

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3