ГАРАНТ ЭКОНОМИИ ВАШЕГО
ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ

С 15 апреля заработает электронная база автоперевозчиков

big-carС 15 апреля Укртрансинспекция планирует запустить программу учета, распределения и выдачи разрешений для осуществления международных перевозок на основе электронной базы перевозчиков

Очікується, що вже з 15 квітня ця система запрацює у тестовому режимі.

Як пояснив Міністр інфраструктур Максим Бурбак, аналогічна програма мала повноцінно запрацювати з 1 квітня 2014 році, однак на сьогодні нею неможливо повноцінно користуватися, бо компанія-розробник відмовляється передавати її у власність Укртрансінспекції.

Водночас голова Укртрансінспекції Валерій Черненко зазначив, що нова електронна база перевізників формується за участю комісії, яка розслідує видачу та ефективність використання дозволів. Її завдання з’ясувати, на яких автомобільних перевізників розподілялися дозволи на проїзд територіями країн, до яких вони не здійснюють перевезення. Таких перевізників виключатимуть з бази даних, яка стане основою електронної програми.

Комісія працюватиме до 15 квітня, а вже з цього дня запланована робота автоматизованої системи. Нова база перевізників Укртрансінспекції буде синхронізована із базою митниці, що дасть змогу чітко контролювати використання дозволів перевізників.

«До кінця тижня буде введено тестовий режим програми. Програма, яку розробляють програмісти, дасть можливість он-лайн бронювання з доставкою кур’єрською поштою. Тобто відпрацьовується такий алгоритм роботи: перевізник увійшов у систему, забронював дозвіл, отримав його через кур’єра, використав, митниця підтвердила використання, перевізник здав використаний дозвіл і отримав наступний за таким же алгоритмом», - повідомив Валерій Черненко.

У цілому ж після впровадження автоматизованої програми обліку і видачі дозволів стане можливим відмовитися від квотованого принципу розподілу дозволів обмеженої річної квоти.

 

Источник: news.dtkt.ua


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти
Регистрация

Календарь

Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3