ГАРАНТ ЭКОНОМИИ ВАШЕГО
ВРЕМЕНИ И ДЕНЕГ

Минобороны предложило образец письма к банку о предоставлении кредитных каникул

mindoch-listОпубликован алгоритм обращения мобилизованных украинцев в банковское учреждение с ходатайством о неприменении штрафных санкций за кредитными зобовъъязаннями

Управління преси та інформації Міністерства оборони України опублікувало алгоритм звернення мобілізованих українців до банківської установи з клопотанням про незастосування штрафних санкцій за кредитними зобов'язаннями.

Відповідний лист зразок листа до банку (надання кредитних канікул, зменшення ставки) опублікований на сайті оборонного відомства.

У листі роз'яснюється, як і про що слід звертатися до банків у зв'язку з призовом військовозобов'язаного, з яким укладений кредитний договір, на військову службу в Збройні Сили України згідно Указу Президента України від 17 березня “Про часткову мобілізацію”, "враховуючи умови проходження військової служби в польових умовах, та не маючи на даний час змоги вчасно та в повному обсязі дотримуватись встановленого графіку погашення заборгованості".

Як відомо, з початком часткової мобілізації до Збройних Сил України виникли проблемні питання правового, соціального, фінансового характеру щодо призову військовозобов'язаних по мобілізації на військову службу. Зокрема, це стосувалося виплат деякими військовослужбовцями за призовом під час мобілізації кредитних зобов'язань.

У зв'язку з цим, у Міністерстві оборони України опрацьовано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації”, який зараз проходить доопрацювання.

Планується, що військовослужбовців буде звільнено від нарахування штрафних санкцій, а також військовозобов'язаних, призваних під час мобілізації на військову службу, з боку підприємств, установ, організацій усіх форм власності та фізичних осіб у зв'язку з несвоєчасною оплатою фінансових зобов'язань (кредитів, іпотек тощо) на особливий період.

Источник: ДЕБЕТ-Кредит


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Войти
Регистрация

Календарь

Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3